• VENEZIANICO: Nereide Carbonio 4521560

The Symbol : 4521560

Tarcza i luneta wykonane z kutego włókna węglowego.

4990.00
opak Add to wishlist
Oblicz ratę

Installment 0% from : / mc

Reviews
Shipping within goods available after confirmation - please contact me
Shipping price 0
Paczkomaty Inpost 0
Kurier InPost 0
The Availability Of Mało

Tarcza i luneta wykonane z kutego włókna węglowego

Kuty węgiel jest nowym zaawansowanym materiałem o ekscytujących właściwościach technicznych. Uzyskuje się go z mieszanych kawałków włókien węglowych, zanurzonych w żywicy i poddanych obróbce pod wysokim ciśnieniem i temperaturą.

Włókna odbijają światło w różnych kierunkach w zależności od kąta widzenia, co daje fascynujący efekt wizualny ożywienia tarczy i lunety.

Przeformowana koperta

Nowa koperta o średnicy 42 mm wykonana ze stali nierdzewnej 316L zachowuje typowy wygląd Nereide i została wzbogacona o nowe detale, takie jak ścięte krawędzie z kontrastowym polerowanym wykończeniem, które sprawiają, że jej kształt jest jeszcze bardziej interesujący i złożony.

Powłoka PVD nadaje kopercie wspaniały odcień gumy, doskonale współgrający z innymi elementami z kutego włókna węglowego.

Mocny i sportowy charakter

Nereide Carbonio to zegarek o odważnej osobowości przeznaczony dla miłośników sportu. Jest wyposażony w nowy gumowy pasek, który płynnie łączy się z kształtem koperty. Ten pasek jest zarówno elastyczny, jak i rozciągliwy, oferując wyjątkowy komfort nadgarstka przy zachowaniu wyjątkowej odporności na ścieranie i ekstremalne temperatury (-30°C / +70°C).

Grawerowany dekiel

Precyzyjny grawer na deklu koperty przedstawia łódź podwodną Nereide, symbol pionierskiej epoki. Kiedy został zwodowany w 1913 roku w Wenecji, badanie głębin oceanu za pomocą tych statków było jednym z najbardziej ambitnych i niebezpiecznych wyzwań na świecie. Zejście w otchłań było nową granicą niezbadanego.

BGW9 Super-LumiNova®

Swiss Super-LumiNova® BGW9 to pigment luminescencyjny wrażliwy na światło słoneczne lub sztuczne. Jest biały w świetle dziennym, a po naładowaniu emituje jasną niebiesko-zieloną poświatę w warunkach słabego oświetlenia, co czyni go rozwiązaniem z wyboru w zegarmistrzostwie.

Nasz zegarek do nurkowania, który jest wodoodporny do głębokości 200 metrów, wziął swoją nazwę od jednego z ostatnich cudów weneckiej techniki morskiej, łodzi podwodnej Nereide. Ten zegarek jest w rzeczywistości zaprojektowany tak, aby wytrzymać silne obciążenia, dzięki czemu jest szczególnie odpowiedni dla osób uprawiających sporty wodne.


Materiał koperty: Stal nierdzewna 316L, PVD Gunmetal
Tarcza: Kuty węgiel

Szerokość: Ø42 mm, lug to lug 49.00 mm
Mechanizm: Automatic Cal. Sellita SW200-1 Swiss Made
Szkło: Szkło szafirowe z antyrefleksem
Luminova: BGW9 Super-LumiNova®
Bezel: Kuty węgiel, 120 kliknięć
WR: 20ATM (= 200mt)
Pasek: Gumowy, Made in Italy

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question