• WB Original

WB-originals-banner_HP_E22250x390(1).jpg

WatchBandit postanowił stworzyć własne stylowe, trwałe paski do zegarków, które można nosić z dowolnymi ulubionymi zegarkami. Po wzięciu wskazówek od innych pasków do zegarków, odnotowaniu zarówno ich mocnych, jak i słabych stron, paski do zegarków WB Original zostały zaprojektowane tak, aby wypełnić luki, których brakuje innym markom pasków do zegarków, zapewniając całkowity styl i przystępną cenę bez pobierania za nie zbyt dużych pieniędzy. W WatchBandit możesz znaleźć swoje nowe ulubione paski spośród trzech obecnie oferowanych stylów i różnych kolorów, w których są dostępne.

Paski do zegarków WB Original są obecnie wykonane ze skóry zamszowej z Toskanii, skóry cielęcej Vintage również z Toskanii lub pasów bezpieczeństwa Nato w najwyższej jakości. Wszystkie style mają swoje zalety w noszeniu z różnymi rodzajami zegarków, dzięki czemu można je łączyć zarówno z klasycznymi, wyrafinowanymi zegarkami wieczorowymi, jak i bardziej sportowymi zegarkami outdoorowymi.

Paski do zegarków ze skóry zamszowej są dostępne w różnych kolorach, od subtelnej szarości po jasny złoty brąz i niebieski, podczas gdy paski Nato są prezentowane w subtelniejszych odmianach, aby były bardziej uniwersalne.

Zamszowe paski do zegarków WB Original są miękkie w dotyku. Każdy z nich jest wykonany z prawdziwej włoskiej skóry z Toskanii i został wykonany ręcznie we Włoszech. Wyposażone są w wysokiej jakości klamry, które ułatwiają mocowanie do różnych zegarków, oraz wytrzymałą klamrę ze stali nierdzewnej z logo WB do mocowania ich na nadgarstku.

Paski NATO są wykonane z nylonu o jakości pasów bezpieczeństwa, który jest zaskakująco miękki i wygodny. Sprzączki ze szczotkowanej stali nierdzewnej mocują go do nadgarstka.

Paski Vintage wykonane są z włoskiej skóry cielęcej pochodzącej z Toskanii, starannie ręcznie robionej i garbowanej w naturalnym procesie. Paski w stylu vintage są również wyposażone w klamrę ze stali nierdzewnej i bezpłatne teleskopy.