• RZE

339579956_130938496614640_5751656745247258100_n(2).jpg


DZIEŃ PIERWSZY.

RZE powstało z konieczności; założyciel i pilot Travis potrzebował zegarka, który sprawdzi się nie tylko na lądzie, ale także na wysokości 35 000 stóp w powietrzu. Wszystko bez rozbijania banku lub jego stylu. Zamiast powiedzieć „Jeden dzień”, wybrał „Dzień pierwszy” – i tak narodziło się RZE.

Wiara marki w przekształcanie ograniczeń w siłę sprawiła, że ​​RZE raz po raz przebijało nowe możliwości. Nasza niestrudzona pogoń za nowością zmusza nas do ciągłego przekraczania granic i pójścia dalej – zawsze dostarczając niezniszczalny sprzęt, który towarzyszy naszym poszukiwaczom przygód w życiowej podróży.IMG_20201022_132611-01.jpgRAZEM DLA NASZEJ PLANETY

Jako miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu, RZE wierzy, że produkty, które są trwalsze, są lepsze dla środowiska. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wybrać odpowiednie, zrównoważone surowce, które przetrwają sezon po sezonie.

346264865_702372905231007_5493250203920445675_n.jpg
W dążeniu do zaprojektowania najtwardszego tytanowego zegarka czerpaliśmy inspirację z tego, co najlepsze: Matki Natury

Sześciokąty są wszechobecne w przyrodzie; Od największych planet we wszechświecie aż po najmniejsze mikroskopijne związki. Czerpiąc wskazówki z natury, wiele branż przyjęło sześciokąty do tworzenia i projektowania produktów ze względu na ich wydajność i wytrzymałość. Postanowiliśmy wykorzystać te cechy sześciokąta, próbując stworzyć najmocniejszy tytanowy zegarek w historii. Wejdź, UltraHex™.

Prawdopodobnie pierwszym naturalnie występującym sześciokątem, który przychodzi na myśl, jest plaster miodu. Ten kształt można znaleźć w geometrycznie doskonałych domach pszczół. Możesz nawet znaleźć ten kształt wypisany w ich oczach. Powodem, dla którego sześciokąty pojawiają się w plastrach miodu, jest to, że są one najskuteczniejszym sposobem wypełnienia przestrzeni najmniejszą ilością materiału. W siatce heksagonalnej każda linia jest tak krótka, jak to tylko możliwe, jeśli duży obszar ma być wypełniony jak najmniejszą liczbą sześciokątów. Oznacza to, że plastry miodu wymagają mniej wosku do budowy, a z kolei zyskują dużą wytrzymałość podczas ściskania. Jest to również jeden z niewielu kształtów, który tworzy mozaikę, co oznacza, że ​​można je powtarzać na powierzchni bez pozostawiania przerw lub nakładania się. Teselacja zapewnia, że ​​nie ma zmarnowanej przestrzeni ani zmarnowanej energii, co oznacza upakowanie większej ilości dobroci na jak najmniejszej ilości miejsca.

Wzorując się więc na pracowitych pszczołach — jednych z najciężej pracujących w naturze — zaprojektowaliśmy produkty, które wytrzymają próbę czasu podczas wszystkich Twoich przygód. 

Uwielbiamy nowoczesny wygląd tytanowych zegarków, ale wszyscy wiemy, że surowy tytan łatwo się utlenia, co sprawia, że ​​powierzchnia jest magnesem na zarysowania. Chociaż niektórym osobom może się podobać „poobijany” wygląd tych zegarków z surowego tytanu, my w RZE wolimy nasze zegarki wyjątkowo wytrzymałe, wyglądające jak z pierwszego dnia.

Stąd nasza odpowiedź na ten problem — nasza wyjątkowa powłoka z twardego tytanu UltraHex™. Nie rezygnując z lekkości tytanu, udało nam się radykalnie zwiększyć jego wytrzymałość do 8 razy twardszą niż stal nierdzewna. Stworzyliśmy to dla poszukiwaczy przygód, którzy nieustannie zdobywają nowe wyżyny i potrzebują solidnego zegarka, którym nie muszą się przejmować ani martwić. 

UltraHex™ to zastrzeżona przez RZE twarda powłoka tytanowa, na którą się nakładawszystkie nasze zegarki co znacznie zwiększa ich wytrzymałość i trwałość. Rezultatem jest lekki i wygodny zegarek, który wytrzyma wszystkie uderzenia i wstrząsy. Możesz więc mieć pewność, że możesz zabrać je na wszystkie swoje ekscytujące przygody, czy to nad ziemią, pod ziemią, czy pod powierzchnią.

346497227_154381227411931_4163328695177787788_n.jpg 

 

WARTOŚCI RZE

01. ZAWSZE IDZIEMY NAPRZÓD
Wierzymy w eksperymentowanie. Nieustannie próbujemy nowych rzeczy, zawsze ulepszamy, i zawsze zmierzamy do przodu - razem z naszymi partnerami, dostawcami i klientami.
02. TWORZYMY NAJLEPSZY PRODUKT
Nasze kryteria najlepszego produktu obejmują jego funkcjonalność, możliwość naprawy i przede wszystkim wytrzymałość. Mocno wierzymy w naprawę zamiast zastępowania produktów i ostatecznie tworzymy produkt, który może przetrwać generacje, a w najgorszym razie podlegać recyklingowi. Tworzenie najlepszych produktów ratuje naszą planetę.
03. DOBRO ŚRODOWISKA I NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
Czynimy dobrze dla ludzi oraz dla naszej planety. Skupiamy się na budowaniu wytrzymałych produktów, które będą służyć przez pokolenia, aby nie trzeba było ich wymieniać na nowe i chronimy Matkę Ziemię podczas każdego etapu produkcji.
04. SZCZEROŚĆ W NASZYCH DĄŻENIACH
Przyjaźń trzyma nas razem, a społeczność motywuje do działania. Zawsze chcemy tworzyć relacje z naszymi klientami, pozostając skromni i otwarci na dialog oraz krytykę.