• NORDIC MARINE INSTRUMENTS

Zanurz się w morzach nordyckich dzięki Nordic Marine Instruments!
Nordic-Marine-Instruments-OSTERSOEN-collection-min(1).jpg
Odkryj Nordic Marine Instruments – markę, która tchnie życie w ducha nordyckich mórz. Wykonane z precyzją i zainspirowane hipnotyzującym pięknem wód północnych, zegarki Nordic Marine Instruments są świadectwem kunsztu i funkcjonalności.
Nordic-Marine-Instruments-OSTERSOEN-Himmelbla-Wrist-shot.jpg

Urzekający projekt tarczy falowej ØSTERSøEN

Każdy zegarek w tej kolekcji został starannie zaprojektowany i wykonany ze szczotkowanej i specjalnie polerowanej stali nierdzewnej MøRK przy użyciu pasty diamentowej, która emanuje wyrafinowaniem, zapewniając jednocześnie trwałość. W jego sercu znajduje się charakterystyczna tarcza w kształcie fali, która jest urzekającym ukłonem w stronę stale zmieniającej się natury morza.

Nordic-Marine-Instruments-OSTERSOEN-HavlgrOn-Wrist-shot.jpg

Dzięki przejrzystemu i przejrzystemu wzornictwu te zegarki mają funkcję braku daty, elegancko nieskomplikowane wskazówki i indeksy. Ramka ze szczotkowanej stali dodaje odrobinę wyrafinowania, doskonale równoważąc estetykę zegarka.

Nordic-Marine-Instruments-OSTERSOEN-Himmelbla-Arctiv-Hvid-wrist-shot.jpg

Szwajcarska Super-LumiNova zapewniająca lepszą czytelność
Nordic-Marine-Instruments-OSTERSOEN-Himmelbla-lume.jpg
Nordic Marine Instruments wykorzystuje szwajcarską technologię Super-LumiNova do podświetlania swoich tarcz, zapewniając czytelność nawet w warunkach słabego oświetlenia. Te zegarki zostały zaprojektowane tak, aby uchwycić esencję morza nordyckiego , co czyni je wyjątkowym dodatkiem do każdej kolekcji zegarków.

Nordic-Marine-Instruments-danish-fishing-ships-min-1024x769.jpg