• VENEZIANICO: Nereide GMT - Qatar Limited Edition

Nereide GMT Qatar Limited Edition ucieleśnia filozofię Venezianico.

Inne warianty tego modelu
3350.00
opak Add to wishlist
Oblicz ratę

Installment 0% from : / mc

Reviews
Shipping within goods available after confirmation - please contact me
Shipping price 0
Paczkomaty Inpost 0
Kurier InPost 0
The Availability Of Mało

Magia Bliskiego Wschodu

Nereide GMT Qatar Limited Edition ucieleśnia filozofię Venezianico: badania, innowacje i kontaminację stylów i kultur. Czerwona i biała tarcza z masy perłowej przywołuje flagę Kataru i tworzy misterną mozaikę, która łączy kunszt i elegancję marki z urokiem Bliskiego Wschodu.

 

Tarcza z masy perłowej

Magiczny blask masy perłowej podkreśla głębię i kontrast dwóch kolorów flagi katarskiej, białego i czerwonego. Dwoistość, która powtarza się w bezelu, wykonanym z odpornego na zarysowania szkła BK7, na którym znajdują się indeksy z cyfrą arabską, aby podkreślić inspirację tego czasomierza.

 

Limitowana edycja

Grawerunek na odwrocie obudowy celebruje sztukę sokolnictwa. Hodowla sokoła jako zwierzęcia myśliwskiego ma 5000 lat i została sprowadzona do Kataru przez plemiona Beduinów. Sokół jest obecnie jednym z symboli narodowych kraju. Kolejny numer seryjny każdego zegarka należącego do tej limitowanej edycji jest umieszczony na godzinie 6.

 

Dane techniczne

Materiał koperty: Stal nierdzewna 316L
Szerokość: 
Ø39 mm, lug to lug 45.50 mm
Mechanizm: Automatic Seiko NH34A GMT
Funkcje: GMT, data
Szkło: Szkło szafirowe z antyrefklesem
Luminova: BGW9 Super-LumiNova®
Bezel: Kryształ BK7, 120 kliknięć
WR: 20ATM (= 200mt)
Bransoleta: Canova
Pasek: Prawdziwa skóra, Made in Italy

 

Elegancki czy uniwersalny? Oba

Nie trzeba wybierać między skórzanym paskiem made-in-Italy a bransoletą Canova ze stali nierdzewnej: Nereide GMT Limited Edition Qatar zawiera już oba, aby nadawał się na każdą okazję.

 

Skórzany pasek

Skórzany pasek made-in-Italy został specjalnie stworzony, aby pasował do szczególnej kombinacji kolorów tej limitowanej edycji, której nazwa jest wygrawerowana na miękkiej białej wewnętrznej wyściółce.

 

Tradycja i współczesność

Nereide GMT Limited Edition Qatar przywołuje spotkanie między nowoczesnością techniki zegarmistrzowskiej a tysiącletnią kulturą plemion, które przemierzały pustynie. Tradycje, języki i emocje, które ze sobą nieśli są tymi samymi, które zainspirowały powstanie tego czasomierza.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question