• VENEZIANICO: Nereide Madreperla Tungsteno 4521540 (gumowy pasek)

The Symbol : 4521540
Inne warianty tego modelu
4370.00
opak Add to wishlist
Oblicz ratę

Installment 0% from : / mc

Reviews
Shipping within goods available after confirmation - please contact me
Shipping price 0
Paczkomaty Inpost 0
Kurier InPost 0
The Availability Of Mało

 

Ten limitowany zegarek Nereide Tungsteno Madreperla zawdzięcza swoją nazwę perłom, morskim skarbom, cenionym za ich niepowtarzalny urok. Tarcza z masy perłowej oferuje unikalne piękno, z delikatnymi odcieniami i błyszczącymi refleksami, które przypominają widok zorzy polarnej na nocnym niebie.

Materiał koperty: Stal nierdzewna 316L
Tarcza: Masa perłowa
Szerokość: 
Ø42 mm, lug to lug 49.00 mm
Mechanizm: Automatic Cal. Sellita SW200-1 Swiss Made
Szkło: Szkło szafirowe z antyrefklesem
Luminova: BGW9 Super-LumiNova®
Bezel: Wolfram, 120 kliknięć
WR: 20ATM (= 200mt)
Pasek: Gumowy, Made in Italy

 

Masa Perłowa

Zegarek wyróżnia się tarczą z masy perłowej, materiałem znanym ze swojego perłowego piękna i lśniących odbić, które dostosowują się do otaczającego światła. Masa perłowa, uzyskana z muszli morskich, nadaje tarczy serię unikalnych odcieni i refleksów, tworząc fascynujące i sugestywne doświadczenie wizualne.

 

Refleksy i odcienie

Użycie masy perłowej nadaje zegarkowi żywych refleksów. Powierzchnia tarczy ożywa różnorodnością kolorów i odcieni, które łączą się w zapierające dech w piersiach doświadczenie wizualne. Masa perłowa dodaje naturalnej luminacji do tarczy, tworząc efekt, który nadaje zegarkowi unikalnego i nieodpartego uroku.

 

Etapy Produkcji

Masa perłowa, ze swoją fascynującą różnorodnością odcieni i faktur, to unikalny naturalny materiał. Po starannej selekcji jest precyzyjnie polerowana, aby uzyskać gładką i jednolitą powierzchnię. Następnie jest formowana na idealnie okrągły dysk. Za pomocą delikatnego procesu barwienia uzyskuje się pożądany zielony kolor, zachowując przy tym integralność materiału. Po pomyślnym przejściu rygorystycznej kontroli jakości, produkcja wchodzi w swój końcowy etap, gdzie są robione otwory, a indeksy są starannie nakładane. Jest oczywiste, że stworzenie tarczy o tych charakterystykach wymaga skomplikowanego procesu i wiedzy wysoko wykwalifikowanych rzemieślników.

BGW9 Super-LumiNova®

Swiss Super-LumiNova® BGW9 to pigment luminescencyjny, który jest wrażliwy na światło słoneczne lub sztuczne. Jest biały w świetle dzienne, a po naładowaniu emituje jasny niebiesko-zielony blask w warunkach słabego oświetlenia, co czyni go rozwiązaniem pierwszego wyboru w zegarmistrzostwie.

 

Grawerowany dekielek

Na deklu znajduje się precyzyjny grawer przedstawiający okręt podwodny Nereide, symbol pionierskiej ery. Kiedy został on zwodowany w 1913 roku w Wenecji, eksploracja głębin oceanu tymi jednostkami była jednym z najbardziej ambitnych i ryzykownych wyzwań na świecie. Zstępowanie w otchłań było nowym pograniczem nieodkrytego.

 

Wszechstronny wygląd

Zegarek jest wyposażony w wygodny pasek z gumy, który oferuje wyjątkowy komfort na nadgarstku od samego pierwszego użycia. Dla tych, którzy chcą spersonalizować swój styl, istnieje możliwość dodania bransolety stalowej Canova. Ta opcja personalizacji pozwala stworzyć wszechstronny wygląd, czyniąc zegarek odzwierciedleniem indywidualnego gustu.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question