• VENEZIANICO: Ultraleggero 42 - 3921508 (gumowy pasek)

The Symbol : 3921508

Nereide Ultraleggero to najbardziej rewolucyjny zegarek w serii Nereide.

Inne warianty tego modelu
2990.00
opak Add to wishlist
Oblicz ratę

Installment 0% from : / mc

Reviews
Shipping within 7 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Nereide Ultraleggero to najbardziej rewolucyjny zegarek w serii Nereide, czerpiący inspiracje z Człowieka Witruwiańskiego, który jest symbolem Renesansu oraz bliskiego powiązania pomiędzy sztuką a nauką. Unikalny kształt szkieletowej tarczy harmonijnie współgra z korpusem mechanizmu, dzięki unikalnemu, opatentowanemu systemowi, który zapewnia większą lekkość i mniejszą masę.

Materiał koperty: Stal nierdzewna 316L
Szerokość: Ø42 mm, lug to lug 49.00 mm
MechanizmAutomatic Cal. Seiko NH70A
Szkło: Szkło szafirowe z antyrefklesem
Luminova: BGW9 Super-LumiNova®
BezelStal nierdzewna 316L, 120 kliknięć
WR20ATM (= 200mt)
Bransoleta: Gumowy pasek, Made in Italy

 

 

Wielowarstwowa tarcza

W celu zmniejszenia grubości koperty, tarcza składa się z trzech nałożonych na siebie warstw, z których pierwsza całkowicie zastępuje pierścień dystansujący. To prawdziwie unikalne rozwiązanie jest chronione zgłoszeniem patentowym nr 102021000031718.

 

Mocny, sportowy charakter

Nereide Ultraleggero to zegarek o silnej tożsamości i sportowej duszy. Charakteryzuje się wyrafinowanym designem, wzbogaconym o gumowy pasek, który harmonijnie podąża za kształtem koperty. Jego sprężystość i elastyczność zapewniają wyjątkowy komfort na nadgarstku, gwarantując jednocześnie doskonałą odporność na ścieranie i ekstremalne zmiany temperatury, w tym warunki od -30°C do +70°C.

 

Uniwersalność

Zegarek jest wyposażony w wygodny gumowy pasek, zapewniający wyjątkowy komfort na nadgarstku już od pierwszego użycia. Dla tych, którzy chcą dostosować swój styl, możliwe jest dodanie stalowej bransolety Canova. Ta opcja personalizacji pozwala stworzyć wszechstronny wygląd, dzięki czemu zegarek jest odzwierciedleniem indywidualnego gustu.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers