• Venezianico: Nereide 42 AVVENTURINA - 4521550C (bransoleta Canova + gumowy pasek)

The Symbol : 4521550

Sztandarowy model włoskiej marki VENEZIANICO w klasycznym rozmiarze.

Inne warianty tego modelu
4990.00
opak Add to wishlist
Oblicz ratę

Installment 0% from : / mc

Reviews
Shipping within goods available after confirmation - please contact me
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Zegarek do nurkowania, który jest wodoodporny do głębokości 200 metrów, wziął swoją nazwę od jednego z ostatnich cudów weneckiej techniki morskiej, łodzi podwodnej Nereide. Ten zegarek jest w rzeczywistości zaprojektowany tak, aby wytrzymać silne obciążenia, dzięki czemu jest szczególnie odpowiedni dla osób uprawiających sporty wodne.


Materiał koperty: Stal nierdzewna 316L
Tarcza: Awenturyn
Szerokość: 
Ø42 mm, lug to lug 49.00 mm
Grubość: 12.50 mm
Mechanizm: Automatic Cal. Sellita SW200-1 Swiss Made
Szkło: Szkło szafirowe z antyreklesem
Luminova: BGW9 Super-LumiNova®
Bezel: Ceramiczny, 120 kliknięć
WR: 20ATM (= 200mt)
Pasek gumowy, Made in Italy + bransoleta Canova.

 

Awenturyn

Mówi się, że nazwa "awenturyn" wywodzi się od terminu "przygoda", który wskazuje na niepewne i ryzykowne działanie. W rzeczywistości weneccy szklarze, którzy jako pierwsi wyprodukowali awenturyn, zrobili to przypadkowo, wlewając fragmenty miedzi do szklanej pasty. Wynik, jaki uzyskali, skłonił ich do opracowania prawdziwej procedury wytwarzania tego związku i jego obróbki.

 

Gwiezdny pył

Konstelacja drobnych lśniących elementów wyróżnia się na tle głębokiego błękitu awenturynu, przywołując gęstą tajemnicę gwiazd i mrok wszechświata. Wewnętrzna krawędź dopełnia projekt tarczy zegarka i posiada fakturę promieni słonecznych, która dodaje jeszcze większego uroku całości konstrukcji.

 

Wszechstronność

Nereide Avventurina stawia na wszechstronność. Oprócz przyciągającej wzrok awenturynowej tarczy, ekstremalna odporność zapewniona przez wolfram i szafirowe szkiełko sprawia, że ten zegarek jest idealny także do codziennego użytku.

 

Swiss Super-LumiNova® BGW9

Swiss Super-LumiNova® BGW9 to pigment luminescencyjny wrażliwy na światło słoneczne lub sztuczne. Jest biały w świetle dziennym, a po naładowaniu emituje jasną niebiesko-zieloną poświatę w warunkach słabego oświetlenia, co czyni go rozwiązaniem z wyboru w zegarmistrzostwie.

 

Sellita SW200-1

 

Znany ze swojej jakości mechanizm Sellita SW200-1 to szwajcarski automatyczny kaliber o sprawdzonej niezawodności. Wyposażony w 26 kamieni mechanizm charakteryzuje się wysoką precyzją chodu, dzięki częstotliwości prac 28 800 wahnięć na godzinę, dwukierunkowemu rotorowi oraz funkcji stop sekundy.


There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers