• STEFANO BRAGA WATCHES

O NAS

Nasza historia zaczyna się w Tramelan, małym miasteczku w kantonie berneńskim, w Szwajcarii.

Miejsce to od czasów starożytnych było centrum zegarmistrzostwa.

Nasze włoskie pochodzenie i lokalna tradycja popchnęły nas do stworzenia czegoś wyjątkowego.

Wszystko zaczęło się w 2018 roku. Przechadzając się po stoiskach Targów w Bazylei, Stefano Braga zrozumiał wagę i prestiż pracy, którą od lat wykonywał jego ojciec Fernando.
Fernando całe życie spędził na poznawaniu tajników zegarmistrzostwa, współpracując z ważnymi nauczycielami i szkoląc się przez nich. Niesie ze sobą wiedzę świecką. Stefano zrozumiał od niego, że bycie zegarmistrzem to nie tylko „robienie zegarka”, ale to coś więcej: dogłębna wiedza, intuicja, zdolności manualne i przede wszystkim pasja. Zegarek to nie tylko przedmiot noszony na nadgarstku, ale stuletnie doświadczenie i wiedza, która jest zazdrośnie przekazywana.

Huginn-still-life-1-social.jpg


NASZA PRZYSZŁOŚĆ

Naszą misją jest skonsolidowanie innowacyjnej odpowiedzi, zdolnej połączyć tradycję i nowoczesność w jednym rozwiązaniu.

Produkujemy wyłącznie  produkty Swiss Made.

Jesteśmy grupą z wieloletnim doświadczeniem w branży, w której działają doświadczeni zegarmistrzowie, którzy swoją pracę uczynili swoją życiową misją. Chcielibyśmy dać Państwu możliwość zapoznania się z naszymi produktami.

Staramy się tworzyć wyjątkowe produkty botique, które są jak najbardziej zadbane i można je określić jako zrównoważone.

Wierzymy, że zdrowsza planeta dla wszystkich może już być dobrym powodem do kontynuowania naszej pracy, ale to nie wystarczy: będziemy kontynuować nasz „sztandar” poprzez podnoszenie jakości elementów, projektu, udoskonalenia wykonania, mrugania na zrównoważony rozwój i ograniczenie negatywnego wpływu łańcuchów produkcyjnych i transportu.

409738185_18290622214150196_1328038694575782659_n.jpg